Jump to content
Sign in to follow this  
GleGs

Cerere lider Taxi

Recommended Posts

Nickname pe server: GleGs

Nume real: Andrei

Ore jucate: 3

De cat timp joci pe server?: Joc pe acest server de cand a fost redeschis, insa am jucat si inainte cand a fost deschis prima data.

Varsta reala: 20 de ani.

Ce alte jocuri mai joc?: Nu mai joc alte jocuri in afara de SA:MP

Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Doresc sa fac un joc corect, fara aplicatii pe pile sau mite pentru a scapa de sanctiuni sau pentru a intra in factiune si sa ofer o sansa tuturor jucatorilor cu cei 7 ani de acasa si apti pentru a face parte dintr-o factiune.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut): Pe acest server in trecut am facut parte din diferite factiuni, chiar am fost si leader, insa nu mai tin minte exact cat timp am petrecut.

Ce ai aduce nou pe Booter?: Momentan nu as schimba nimic, as cauta doar rezolvarea bugurilor si as incerca sa aduc playeri noi.

De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece am mai fost lider si in trecut si stiu despre ce este vorba.

Ai jucat pe Booter in 2013?: Da.

Mentiuni: Multumesc pentru timpul accordat.

Nickname pe server: Control.

Nume real: Dorin.

Ore jucate: 1.90.

De cat timp joci pe server?: Joc pe accest server de 2 zile.

Varsta reala: 11 ani.

Ce alte jocuri mai joc?: Minecraft.

Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Doresc sa fac un joc corect, fara aplicatii pe pile sau mite pentru a scapa de sanctiuni sau pentru a intra in factiune si sa ofer o sansa tuturor jucatorilor cu cei 7 ani de acasa si apti pentru a face parte dintr-o factiune.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut): Nu am fost in nicio factiune

Ce ai aduce nou pe Booter?: Momentan nu as schimba nimic, as cauta doar rezolvarea bugurilor si as incerca sa aduc playeri noi.

De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece am mai fost lider si pe alte servere si stiu cum e sa fii lider.

Ai jucat pe Booter in 2013?: Nu.

Mentiuni: Multumesc pentru timpul accordat.