Jump to content
Time

Taxi Company - Aplicatii

Recommended Posts

Posted (edited)

kOZwqz9.png

Aplicatiile pentru factiunea Taxi Company se vor posta doar in acest topic.

(Pana la terminarea PANEL)

Lider-ul poate respinge o aplicatie daca nu sunt respectate cateva reguli simple: Scrii pe cat posibil corect gramatical, folosesti un limbaj corect, nu falsifica / modifica dovezile si nu faci expozitie de culori, folosesti maxim 2-3 culori usor citabile.

Lider-ul are la dispozitie 24 ore sa-ti raspunda la aplicatie deci ai rabdare, daca ai fost acceptat pe forum faci legatura cu un membru Staff Taxi Company pentru a fi testat cat teoretic atat si practic.

Raspunde la urmatoarele intrebari:

• Nume :
  • Level :
  • Varsta reala :
  • Intervalul de timp in care joci pe server :
  • Cu ce se ocupa Taxi Company? : 
  • De ce doresti sa te alaturi factiunii Taxi Company? : 
  • Cat timp ti-ai propus sa stai in aceasta factiune? : 
  • Poza cu [/stats] : 
  • Cum te-ai descrie in cateva randuri?:
Edited by RoBy.

On 4/20/2020 at 2:56 AM, Time said:

Aplicatiile pentru factiunea Taxi Company se vor posta doar in acest topic.

(Pana la terminarea PANEL)

Lider-ul poate respinge o aplicatie daca nu sunt respectate cateva reguli simple: Scrii pe cat posibil corect gramatical, folosesti un limbaj corect, nu falsifica / modifica dovezile si nu faci expozitie de culori, folosesti maxim 2-3 culori usor citabile.

Lider-ul are la dispozitie 24 ore sa-ti raspunda la aplicatie deci ai rabdare, daca ai fost acceptat pe forum faci legatura cu un membru Staff Taxi Company pentru a fi testat cat teoretic atat si practic.

Raspunde la urmatoarele intrebari:

• Nume :Darkmind[.]
  • Level :Am level 1.
  • Varsta reala :Am varsta de 15 ani.
  • Intervalul de timp in care joci pe server :Eu joc pe acest server dimineata si seara.
  • Cu ce se ocupa Taxi Company? :Taxi Company se ocupa cu transportul jucatorilor in locatia dorita. 
  • De ce doresti sa te alaturi factiunii Taxi Company? : Eu doresc sa ma alatur acestei factiuni, deoarece m-a pasionat foarte mult si mi se pare cea mai importanta de pe server.
  • Cat timp ti-ai propus sa stai in aceasta factiune? : Eu mi-am propus sa raman in aceasta factiune pana cand vrea liderul.
  • Poza cu [/stats] :https://imgur.com/k44fyAS
  • Cum te-ai descrie in cateva randuri?:Salut, sunt respectuos, sincer, glumet, am simtul umorului si imi place sa termin treaba pana la capat cu seriozitate.

Nume :Manta Antonio-Alexandru

Level :Am level 1.

Varsta reala :Am frumoasa varsta de 15 ani.

Intervalul de timp in care joci pe server :Joc cam 2-3 ore pe zi.

Cu ce se ocupa Taxi Company? : Taxi Company se ocupa cu ducerea playerilor dintr un loc in celalat in schimbul unei sume de bani.

De ce doresti sa te alaturi factiunii Taxi Company? : As dori sa intru in Taxi Company pentru ca este o factiune pasnica.

Cat timp ti-ai propus sa stai in aceasta factiune? : Mi am propus sa stau in Taxi Company pana la rank 5.

Poza cu [/stats] : https://imgur.com/a/PUUBgh7

Cum te-ai descrie in cateva randuri?:Salut, sunt un baiat intelegator, imi place sa ma joc cu prietenii mei, plus sa mi fac si prieteni repede , ma inteleg bine cu oricine!

2 minutes ago, $nick said:

Nume :Manta Antonio-Alexandru

Level :Am level 1.

Varsta reala :Am frumoasa varsta de 15 ani.

Intervalul de timp in care joci pe server :Joc cam 2-3 ore pe zi.

Cu ce se ocupa Taxi Company? : Taxi Company se ocupa cu ducerea playerilor dintr un loc in celalat in schimbul unei sume de bani.

De ce doresti sa te alaturi factiunii Taxi Company? : As dori sa intru in Taxi Company pentru ca este o factiune pasnica.

Cat timp ti-ai propus sa stai in aceasta factiune? : Mi am propus sa stau in Taxi Company pana la rank 5.

Poza cu [/stats] : https://imgur.com/a/PUUBgh7

Cum te-ai descrie in cateva randuri?:Salut, sunt un baiat intelegator, imi place sa ma joc cu prietenii mei, plus sa mi fac si prieteni repede , ma inteleg bine cu oricine!

Acceptat pentru teste.

Nume :Ma numesc Dorin

Level :Level 1

Varsta reala :11 ani

Intervalul de timp in care joci pe server :1-2 ore

Cu ce se ocupa Taxi Company? : Factiunea Taxi Company se ocupa de a duce playerii dintr-un loc in altul

De ce doresti sa te alaturi factiunii Taxi Company? : Vreau sa intru in Taxi Company finca este o factiune pasnica si frumoasa

Cat timp ti-ai propus sa stai in aceasta factiune? : pana la rank 5

Poza cu [/stats] : Nu stiu cum sa bag poza 

Cum te-ai descrie in cateva randuri?:Salut sunt un baiat,cuminte,intelegator,inteligent,Bun la footbal,stiu sa imi fac prieteni,ma inteleg bine cu oricine,am putini prieteni

On 6/3/2020 at 1:56 PM, Dorin265 said:

Nume :Ma numesc Dorin

Level :Level 1

Varsta reala :11 ani

Intervalul de timp in care joci pe server :1-2 ore

Cu ce se ocupa Taxi Company? : Factiunea Taxi Company se ocupa de a duce playerii dintr-un loc in altul

De ce doresti sa te alaturi factiunii Taxi Company? : Vreau sa intru in Taxi Company finca este o factiune pasnica si frumoasa

Cat timp ti-ai propus sa stai in aceasta factiune? : pana la rank 5

Poza cu [/stats] : Nu stiu cum sa bag poza 

Cum te-ai descrie in cateva randuri?:Salut sunt un baiat,cuminte,intelegator,inteligent,Bun la footbal,stiu sa imi fac prieteni,ma inteleg bine cu oricine,am putini prieteni

Respins. Poti face o alta cerere dupa ce ai o poza cu "/stats".

Nume : strrr18.

Level : 11.

Varsta reala: 20 de ani.

Intervalul de timp in care joci pe server : Nu am un interval anume in care joc pe server.

Cu ce se ocupa Taxi Company? : Taxi Company se ocupa cu transportul jucatorilor in locatiile alese de acestia, in schimbul unei sume de bani.

De ce doresti sa te alaturi factiunii Taxi Company? : Doresc sa ma alatur acestei factiuni, intrucat este respectata in randul jucatorilor si imi face placere sa fiu un membru al acesteia.

Cat timp ti-ai propus sa stai in aceasta factiune? : Mi-am propus sa stau in Taxi Company un timp indelungat, nu pot determina o perioada.

Poza cu [/stats] : https://imgur.com/a/iAamP5t

Cum te-ai descrie in cateva randuri?: Ma numesc Gabriel, am 20 de ani, sunt un baiat simplu, serios si corect.

10 minutes ago, strrr18 said:

Nume : strrr18.

Level : 11.

Varsta reala: 20 de ani.

Intervalul de timp in care joci pe server : Nu am un interval anume in care joc pe server.

Cu ce se ocupa Taxi Company? : Taxi Company se ocupa cu transportul jucatorilor in locatiile alese de acestia, in schimbul unei sume de bani.

De ce doresti sa te alaturi factiunii Taxi Company? : Doresc sa ma alatur acestei factiuni, intrucat este respectata in randul jucatorilor si imi face placere sa fiu un membru al acesteia.

Cat timp ti-ai propus sa stai in aceasta factiune? : Mi-am propus sa stau in Taxi Company un timp indelungat, nu pot determina o perioada.

Poza cu [/stats] : https://imgur.com/a/iAamP5t

Cum te-ai descrie in cateva randuri?: Ma numesc Gabriel, am 20 de ani, sunt un baiat simplu, serios si corect.

Acceptat pentru teste!

• Like 1