Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Alekz

Paramedic & Fireman

Recommended Posts

Guest Alekz

Factiunea dorita :  Paramedic & Fireman

De ce vreti sa fiti Lider la aceasta Factiune ? :  Am experienta si cred ca sunt demn de aceasta functie.

Ce aveti de gand sa faceti cu aceasta Factiune ? :  Sa fac una dintre cele mai dorite factiuni pasnice.

Ati mai fost vreodata Lider ? :  Da.

La ce factiuni ati mai fost lider ? :  Am fost lider in Paramedic, News Reporters si LV Taxi pe alta comunitate.

Ati mai fost vreodata lider la factiunea asta ? :  Da.

Sunteti de acord sa stati minim 2 saptamani in aceasta factiune? : Da.

O scurta descriere in minim 2 randuri a caracterului vostru : Salut ! Ma numesc Cristi sunt din Constanta orasul Eforie-Sud . Sunt Clasa a X-a la Liceul 'Carmen Sylva' .Fac sport de performanta de 5 ani si am fost plecat de multe ori in afara tarii pentru diferite concursuri . Sunt o persoana ambitioasa amuzanta si destul de prietenoasa . Imi place sa comunic foarte mult cu oamenii mai ales cei de varsta mea . Sunt o persoana care tine la respectul reciproc si traieste dupa zicala "Respecta-ma si te voi respecta si eu la randul meu". Nu imi plac persoanele cu doua fete . In timpul liber ies cu prietenii pe afara ma joc fotbal sau merg la un suc . Eu nu numai ca ma joc pe calculator dar sunt si pasionat de el . Jocurile mele preferate sunt : Fifa 07, SA:MP (este jocul pe care stau cel mai mult) si CS1.6. Sunt o persoana care tine foarte mult la gluma daca aceasta este in limita bunului simt, stiu sa glumesc dar sa fiu si serios atunci cand trebuie. Sunt o persoana energica care vrea tot timpul sa incerce senzatii tari, Cu toate aceaste sus mentionate pot spune ca am cei 7 ani de acasa .Imi place lucrul bine facut mai ales daca este in echipa Imi place sa socializez si sa ma distrez dar cand vine vorba de munca totul se schimba radical. Atat despre mine .

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Create New...